Ubezpieczenia » Ubezpieczenia komunikacyjne

Nr rejestracyjny: *
Imię i nazwisko:
PESEL: *
PESEL współwłaściciela:
Poprzedni ubezpieczyciel:
Data ubezpieczenia:
Telefon: *
E-mail: *
Ilość lat posiadania prawa jazdy: *
Marka i model pojazdu: *
Rodzaj pojazdu: *
Jeśli wybrałeś "Inne" wpisz rodzaj pojazdu:
Pojemność: *
Rok produkcji: *
Ilość lat ubezpieczenia OC: *
Ilość lat ubezpieczenia AC: *
Ilość szkód w OC w ostatnich 12 miesiącach:
Ilość szkód w AC w ostatnich 12 miesiącach:
Kod pocztowy zarejestrowania: *
Szacunkowa wartość pojazdu:
Wybór ubezpieczenia: OCACNWZielona KartaAssistance

* - wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest wymagane

Łódź daje nieograniczone niemal możliwości, jeżeli chodzi o wybór OC. Na tutejszym rynku funkcjonuje bowiem multum ubezpieczycieli, prześcigających się w coraz tańszych ofertach, którymi kuszą niczego nieświadomych klientów. A wszystko dlatego, że wciąż pokutuje przekonanie, że OC – jako ubezpieczenie obowiązkowe – każdorazowo oferuje nam to samo, toteż nie warto jest za nie przepłacać. Łódź nie jest tu bynajmniej odosobniona – pogląd ten rozpowszechnił się ma cały kraj.

Tymczasem prawda jest nieco inna – rzeczywiście, OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, stanowi w Polsce rodzaj ubezpieczenia majątkowego, którego warunki jasno określone zostały przez prawo. Wszystkie kwestie reguluje tu Ustawa z dnia 22 maja 2003 o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Mimo to nieprawdą jest, że polisa OC zapewni nam zawsze to samo – owszem, podstawowy zakres świadczeń jest określony prawnie, ale za wszystko, co ponad standardem, trzeba będzie zapłacić. A warto zapewnić sobie dodatkowe wsparcie, takie jak np. pomoc serwisowa i informacyjna czy też pokrycie kosztów związanych z naprawą pojazdu, holowaniem czy też autem zastępczym. Zwłaszczaw dużych miastach, takich jak Łódź, gdzie ryzyko wypadków jest większe. A tego podstawowe OC nam nie zapewni.

Jeżeli zatem miejscem Państwa zamieszkania jest Łódź, zapraszamy do naszego biura. Pomożemy w doborze odpowiednich ubezpieczeń, w tym także ubezpieczenia OC. Oczywiście, choć siedzibą naszej firmy jest Łódź, to działamy także dla klientów spoza niej.